You are currently viewing XVI regionalna gala Lodołamaczy

XVI regionalna gala Lodołamaczy

  • Post author:
  • Post category:Wydarzenia

W dniu 06.09.2021 uczestniczyliśmy w XVI regionalnej gali Lodołamaczy. To uroczystość organizowana od wielu lat przez Polską Organizację Pracodawców niepełnosprawnych POPON, której celem jest nagrodzenie pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Wsród tegorocznych laureatów znaleźli się nasi partnerzy realizowanych wspólnie projektów – TPN oraz Ja-TY-My z Łodzi. Gratulujemy!

Uroczystość odbyła się w przestrzeni konferencyjnej EC1 Łódź – Miasto Kultury. W tym roku uhonorowano laureatów w 9 kategoriach:

Zatrudnienie chronione, rehabilitacja społeczno-zawodowa, otwarty rynek pracy, instytucja, dziennikarz bez barier, przyjazna przestrzeń, zdrowa firma, super Lodołamacz, Lodołamacz Specjalny

Galę uświetnił występ Orkiestry Instrumentów Perkusyjnych „Mały Big Band”. To 20-osobowy zespół muzyczny, istniejący od 23 lat, którego członkami są w większości osoby z zespołem Downa. Muzycy grają na prostych instrumentach perkusyjnych, wykonując aranżacje rytmiczne do popularnych utworów muzyki rozrywkowej.

SDR