Elastyczność psychologiczna część I warsztaty 28 stycznia 2021r.

Stowarzyszenie „Dla Rodziny” zaprasza na grupę wsparcia/warsztat „Elastyczność psychologiczna”. Podczas warsztatów dowiecie się Państwo czym jest umiejętność bycia obecnym w teraźniejszej chwili, z pełną otwartością na własne doświadczenie oraz podejmowanie działań zgodne z własnymi wartościami, ale również będziecie mogli poćwiczyć jej poszczególne elementy.Warsztaty przewidziane są na dwa spotkania/dwie części. Na pierwszą część zapraszamy Państwa w dniu 28 stycznia 2021r. o godz. 16.30. Prowadzenie: psycholog, terapeuta Marta Ziętal.

Uwaga: Spotkania odbędą się w formie hybrydowej – online i w siedzibie Stowarzyszenia. 5 osób które maja problem z dostępem do internetu, zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 38 lok 9U, dla pozostałych zapewniamy uczestnictwo online.  Link do spotkania za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams: http://bit.ly/elastyczność_psychologiczna_28_stycznia 

Wszelkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio pod e-mail:stowarzyszenie@dla-rodziny.org.pl l lub tel.: 42 616 05 16.Więcej na: www.dla-rodziny.org.pl. Zapraszamy!  Warsztaty odbywają się dzięki programowi TRANSFER-innowacyjny program przeniesienia usług z instytucji do środowiska, finansowanemu ze środków EFS-POWR.