Wigilia w nowej siedzibie.

20 grudnia  2017 r.był dla naszego stowarzyszenia dniem szczególnym. Podejmowaliśmy gości, podopiecznych i członków na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym po raz pierwszy w nowej siedzibie przy ul. Piotrkowskiej 38. Oczekiwanym gościem był ks. Andrzej Łamasz z parafii Zesłania Ducha Świętego, który poświęcił wszystkie pomieszczenia, aby dobry duch i łaska Boża wspomagały nasze działania oraz ks. Andrzej Jastrzembski, od wielu przyjaciel Stowarzyszenia.

Witając zebranych, prezes stowarzyszenia Piotr Chuchler, wolą członków wybrany ponownie na tę funkcję, podziękował serdecznie wszystkim, którzy ofiarną pracą przyczynili się do powstania tego miejsca.

Zebrani wysłuchali krótkiej prelekcji o tradycji szopek bożonarodzeniowych oraz zaśpiewali wspólnie kolędy. Niezwykły koncert kolęd i pastorałek zaprezentował też zespół Studia Piosenki p. Aldony Zawiślak przy Łódzkim Pałacu Młodzieży. Młodzi a i całkiem mali wykonawcy dołożyli starań, aby pięknie się zaprezentować.

Część artystyczną uświetnił też występ zespołu smyczkowego pod kierunkiem p. Andrzeja Klemby, w którym muzykują rodzice i dzieci. Pięknie zagrane na skrzypcach melodie kolęd a i solowy występ ks. Andrzeja Łamasza podkreśliły niezwykłą atmosferę tego spotkania.

Było ciepło, rodzinnie, serdecznie w naszej siedzibie tego dnia. Było smacznie, świątecznie i suto na stołach. Mamy nadzieję, że to miejsce będzie dobrym adresem dla wielu ludzi potrzebujących pomocy i wsparcia. Będzie dobrym adresem nie tylko od święta, ale każdego dnia.