Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne to możliwość spotkania z doświadczonym psychologiem lub lekarzem, możliwosć porozmawiania w atmosferze wzajemnego zaufania i zrozumienia.

 

W roku 2015 Konsultacje indywidualne prowadzone są przez psychologa stowarzyszenia mgr  Martę Ziętal i realizowane są w ramach programu "Zdrowa Rodzina" ze środków 1% .  Ilość godzin jest ograniczona. Terminy uzgadniane są w kontakcie telefonicznym.

 

Informacje pod telefonem siedziby stowarzyszenia:

tel: 042 616 05 16.

e-mail: stowarzyszenie@dla-rodziny.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

Archiwum 2009:

 

Konsltacje indywidualne to możliwość spotkania z doświadczonym psychologiem, możliwosć porozmawiania a atmosferze wzajemnego zaufania i zrozumienia.

 

Konsultacje indywidualne odbywają się przy ul. Urzędniczej 9. Terminy prosimy uzgadniać pod telefonem siedziby stowarzyszenia: tel: 042 616 05 16.

 

Konsultacje prowadzone są przez psycholog mgr Helenę Kulawczyk, która od wielu lat pracuje z rodzinami osób dotkniętych chorobą psychiczną.


Zapisy na konsultacje z psychologiem pod numerem telefonu:

tel: (0 42) 616 05 16

e-mail: dla_rodziny@free.ngo.pl, polfamilia.lodz@wp.pl

e-mail: pchuchler@tpn.org.pl

 

 

 

Konsultacje indywidualne w roku 2009 w okresie od czerwca do grudnia realizowane dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Łodzi w ramach realizacji zadania: I c. Rehabilitacja psychologiczna dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Umowa nr 02/I-C/SSP-VIII -K/09